Pudła archiwizacyjne zbiorcze

Pudła archiwizacyjne zbiorcze to doskonały pomysł na przechowywanie segregatorów i teczek z dokumentami. Ich pojemność oraz gabaryty sprawiają, że mieszczą one wiele dokumentów w formacie A4. Gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej oraz ład i porządek w dokumentach. Niewątpliwą zaletą pudeł zamykanych uchylnie jest możliwość przechowywania ich jedno na drugim i łatwe przeglądanie zawartości. Już teraz sprawdź także inne pudła archiwizacyjne przygotowane w sklepie ABC Papier!

Pudła archiwizacyjne zbiorcze do biur i gabinetów

W tym dziale przygotowaliśmy pudła archiwizacyjne wzmocnione przeznaczone do biur i prywatnych gabinetów. Można zastosować je również w narodowych archiwach, muzeach i bibliotekach. Wyróżnia je funkcjonalność i trwałość. Zostały wyprodukowane z bezkwasowej tektury falistej odpornej na uszkodzenia i wpływ innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Na uwagę zasługuje także trwałość kolorów na tekturze. 

Wzmocnione modele są łatwe w użytkowaniu i kompatybilne z pudłami otwieranymi z przodu. Specjalne otwory w dnie i wypustki w klapie to rozwiązanie ułatwiające składowanie pudeł piętrowo. Ponadto wszystkie pudła archiwizacyjne marki Donau są proste w montażu i wykonane z surowca pochodzącego z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób. Wybierając je, promujesz gospodarką leśną opartą o najwyższe trendy w kwestii ochrony przyrody. 

Co jeszcze warto wiedzieć o pudłach archiwizacyjnych zbiorczych?

Musisz umieścić w bezpiecznym miejscu wiele segregatorów i teczek z dokumentami? Chcesz mieć pod ręką dokumentację i łatwy dostęp do każdego z dokumentów? Do tego celu świetnie sprawdzają się solidne pudła archiwizacyjne na segregatory. Zostały wyprodukowane z myślą o potrzebach użytkowników, dlatego wyróżniają się najwyższą ergonomią, odpowiednimi wymiarami, wytrzymałością i niską wagą, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku konieczności przetransportowania dokumentów do innego miejsca lub zdejmowania pudeł z regałów biurowych.

Dlaczego warto kupić pudła archiwizacyjne zbiorcze w naszym sklepie?

Pudła do archiwizacji można kupić w wielu miejscach. Jednak najkorzystniej ze względu na koszty prezentują się zakupy internetowe. Z tego względu polecamy produkty z oferty Owobiurowo.pl! Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz pudła archiwizacyjne zbiorcze, które wyszły z renomowanych fabryk artykułów biurowych. Z firmami tymi współpracujemy od wielu lat, dlatego nasi klienci mają możliwość robienia tanich zakupów. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium