Kalendarze Plakatowe

Ponadczasowe, artystyczne kalendarze plakatowe, oferowane w naszym sklepie internetowym oraz dostępne w równie szerokiej ofercie w sklepie stacjonarnym w Lublinie, to najlepszej jakości artykuły, które będą praktycznym dodatkiem przez cały kolejny rok 2024.

Nasze propozycje to jednostronne kalendarze plakatowe w jednym, uniwersalnym formacie 60,7 × 88 cm, który doskonale pozwala wyeksponować prezentowany motyw graficzny lub wysokiej jakości zdjęcie. Papier kredowy o gramaturze 170g/m² z jednej strony odpowiednio usztywnia plakatową konstrukcję kalendarza, z drugiej strony podkreśla jej walory estetyczne, nadając obrazom jeszcze żywszych barw. Dla większej uniwersalności najważniejsze wydarzenia oraz święta zostały opisane w kalendarzu w trzech językach. Szeroka tematyka oraz kolorystyka pozwala dopasować produkt do gustu i oczekiwań każdego zamawiającego.

Filtruj
Producent
Dostępnych
Cena
  • od
    do
Kalendarz Plakatowy A1 Pl01 Tatry /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl01 Tatry /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl02 Wybrzeże /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl02 Wybrzeże /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl03 Połonina /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl03 Połonina /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl04 Polana /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl04 Polana /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl05 Łódka /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl05 Łódka /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl06 Kaskada /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl06 Kaskada /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl07 Wiatraki /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl07 Wiatraki /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl08 Dolomity /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl08 Dolomity /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl10 Mapa /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl10 Mapa /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Kalendarz Plakatowy A1 Pl12 Bez /Lucrum/ Kalendarz Plakatowy A1 Pl12 Bez /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej

Ponadczasowe kalendarze plakatowe duże

Kalendarze plakatowe duże z naszej oferty to modele drukowane w jednym, podstawowym formacie: 60,7 × 88 cm, który pozwala doskonale wyeksponować prezentowaną fotografię lub grafikę. Pole nadruku w proponowanych modelach wynosi aż 42 × 11 cm. Wydruki wykonywane na wysokiej jakości, grubym papierze kredowym o gramaturze 170 g/m² z jednej strony podkreślają piękno grafiki i dodatkowo wzmacniają jej naturalne kolory oraz przyjemnie błyszczą w świetle, z drugiej nieco usztywniają plakatową konstrukcję kalendarza, zapewniając mu estetyczny wygląd podczas wiszenia przez cały rok. Nasze kalendarze ścienne plakatowe uzupełnione są metalową listewką w ponadczasowym kolorze srebrnym, który pozwala utrzymać format kalendarza bez zagnieceń. Przy zachowaniu niewielkiej wagi, wynoszącej jedynie 135 g, kalendarz można zawiesić praktycznie wszędzie.

Wszystkie najważniejsze informacje na kalendarzu, w tym nazwy świąt państwowych, kościelnych i zwyczajowych, są zapisane w trzech językach: po polsku, angielsku oraz niemiecku. Najczęściej pojawiające się motywy graficzne to pejzaże i bukiety kwiatowe, odznaczające się największą ponadczasowością.

Artystyczne kalendarze plakatowe ze zdjęciem na każdą okazję

Najczęstsze zastosowanie kalendarze plakatowe mają w sekretariatach, biurach, magazynach, warsztatach, gabinetach oraz salonach – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest funkcjonalny dodatek, pozwalający z jednej strony na kontrolowanie upływających dni, z drugiej – na udekorowanie ściany zgodnie z dziedziną, w jakiej obraca się dana marka.

Artystyczne kalendarze plakatowe ze zdjęciem to wciąż najczęściej wybierany dodatek papierniczy do domu, który pojawi się również w nadchodzącym roku 2024. Domownicy najchętniej zawieszają je w reprezentatywnych miejscach, a więc w salonie, w kuchni lub w prywatnym gabinecie, służącym do nauki lub do pracy.

Czytelna forma kalendarza pozwala na sprawdzenie wszystkich najważniejszych świąt i wydarzeń w życiu społecznym. Spora ilość miejsca i czytelny układ tygodni pozwala również na zaznaczenie własnych, ważnych wydarzeń, wymagających pamiętania o nich.

Kalendarz plakatowy duży jest chętnie wręczanym prezentem świątecznym oraz noworocznym, często też wybierany jest na firmowy gadżet reklamowy dla klientów ze względu na możliwość umieszczenia na nim dowolnej grafiki wedle własnego pomysłu. Ten przemyślany, w pełni funkcjonalny i praktyczny artykuł przypadnie do gustu każdemu, w szczególności zaś osobom, które niezmiennie mają na głowie wiele obowiązków i każdego dnia wiele spraw do załatwienia. Ilość propozycji, jakie można znaleźć w naszych sklepach – stacjonarnym oraz internetowym – pozwoli znaleźć najwłaściwszy model.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium