Skorowidze i notatniki

Aktywnym i uczącym się polecamy niezastąpione skorowidze i notatniki. Praktyczne i dobrze przemyślane notesy, które ułatwią pracę w biurze, naukę w szkole i codzienność wszystkim proaktywnym. Solidnie wykonany i trwały notatnik, z dobrze zorganizowanym miejscem do pisania, należy do nieodzownych akcesoriów zorganizowanych i aktywnych osób. Zarówno w biurze, szkole, na uczelni, jak i w pracy zdalnej i mobilnej, pozwolą one szybko wyszukać dane, planować zadania i skutecznie działać, dążąc do realizacji zapisanych celów. W tym zakresie są zdecydowanie bardziej praktyczne niż klasyczne zeszyty.

 

Do czego służą praktyczne skorowidze i notatniki?

Skorowidz jest notatnikiem wzbogaconym o registry, podzielonym na tyle części, ile liter ma alfabet. Poszczególnym częściom przyporządkowana jest jedna lub kilka stron do zapisywania alfabetycznie potrzebnych danych. Użycie skorowidza usprawni zapis nazwisk, numerów telefonu, adresów naszych znajomych, czy też rejestr kontaktów biznesowych.

 Klasyczny, dobry notatnik pomoże aktywnym osobom w organizacji dnia, pracy czy nauki. Pomocny jest przy pracy biurowej i wyznaczaniu zadań w każdej dziedzinie. Docenią go też studenci, uczniowie, a nawet sportowcy, czy aktywni domatorzy. W przeciwieństwie do aplikacji w telefonie służących do tego celu, zapis danych na papierze w jednym miejscu jest niewątpliwie bezpieczniejszym rozwiązaniem, a według niektórych także praktyczniejszym. Dowiedziono badaniami, iż zapis planów na kartce papieru (nie w komputerze) zdecydowanie lepiej wpływa na ich realizację.

Nasze notesy i skorowidze – trwałe i praktyczne organizery

Polecamy wyłącznie solidne produkty do notowania, aby długo służyły w biurze, domu i szkole. Skorowidze w twardej oprawie, w formatach A4, A5 i A6 lub skorowidze na spirali. Dostępne są z różną liniaturą i ilością kartek. Bardzo estetyczny design, w nowoczesnej, klasycznej, lub typowo biurowej szacie graficznej będzie oryginalnym atrybutem proaktywnych osób.

Polecane przez nas notesy z gumką znajdą zastosowanie w różnych miejscach, są funkcjonalne i mocne, by długo służyły. Szyte lub klejone, płasko leżą na biurku. Mają wewnętrzne kieszonki, gumki, wstążki czy uchwyty na długopis. Dostępne w formatach A5, A6, A7 i B6, z różnymi liniaturami.

Polecamy także notesy skórzane z organizerem, który obok notatki pozwala na zapis wydarzeń, harmonogramu dnia, planu, telefonu itp. Niektóre z notatników mają certyfikat FSC, poświadczający wykonanie produktu z surowców pozyskanych w ekologiczny, odpowiedzialny sposób. Notesy szkolne dostępne są w różnych oprawach i oryginalnych wariantach kolorystycznych. Polecamy je studentom, uczniom, pracownikom biurowym, nauczycielom i wszystkim aktywnym.

Polecamy wszystko do biura i szkoły

Jako doświadczony sklep papierniczy śledzimy trendy rynkowe, modę i bieżące potrzeby klientów, co pozwala nam odpowiednio rozbudowywać asortyment. Naszą bogatą ofertę kierujemy do pracowników biurowych, instytucji, szkół, uczniów, studentów i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium