Bloki biurowe, bloczki i kostki

Niezastąpione w każdym biurze i szkole – bloki biurowe, kostki i bloczki do zapisów, kreślenia i malowania. Potrzebne do sporządzania odręcznych notatek, dokumentów czy umów. Dzieciom pomogą rozwijać talenty plastyczne i są podstawą dla różnych kreatywnych prac artystycznych i technicznych w szkołach i pracowniach.

Tworzone z dbałością o detale bloki do biura mają praktyczną gramaturę okładek i kartek, co sprawia, że rysowanie i malowanie na nich jest przyjemnością. Mniejsze bloczki i kostki są idealne do zapisywania krótkich notatek, terminów i przypomnień, w biurze, szkole, sekretariacie i domu. Ich nowoczesny design czyni je też oryginalną ozdobą na biurku czy w szufladzie. Zawsze pod ręką doskonale nadają się do zapisywania ważnych informacji w jednym miejscu.

Typy bloków biurowych i ich zastosowanie

W piśmiennictwie i artykułach szkolnych kojarzone są zwykle z blokiem technicznym i rysunkowym do kreślenia i malowania. Jednak zastępują też z powodzeniem tradycyjne notatniki w firmach. Ich wiele wariantów i zastosowań czyni je popularnymi materiałami piśmienniczymi do biura, szkoły, uczelni, instytucji, czy różnego typu pracowni i domu.

Klasyczny blok biurowy A4 kratka z możliwością odrywania kartek, jako jeden z popularniejszych, używany jest przez pracowników w firmach. Służyć może do ręcznego notowania na spotkaniach, nakreślania pomysłów, schematów, projektów itp. Występuje w wariancie czystym, białym, w kratkę lub w linie, niektóre modele są z nagłówkiem do zapisu czegoś ważnego. Pozwalają pisać uporządkowane notatki strona po stronie, a kartki można wyrywać.

Średniej wielkości blok biurowy A5 używany jest na konferencjach, prezentacjach, czy w działach handlowych do robienia szybkich notatek podczas rozmów z klientami. Z kolei mały blok biurowy A6 może posłużyć jako bloczek kieszonkowy, który zmieści się w kieszeni spodni i koszuli, torebce, czy saszetce.

Miniaturowe notesy klejone typu kostka w formie bloczków służą do sporządzania ważnych, krótkich zapisów, terminów, przypomnień itp. Karteczki z klejem w łatwy sposób można przyklejać w widocznych miejscach. Notesy typu kostka nieklejone można umieszczać w pojemniku na biurku, gdzie będą zawsze pod ręką.

Kompleksowa oferta naszych bloków do biura i nie tylko

Polecamy uniwersalne bloki, bloczki i kostki papierowe do powszechnego użytku. Dostępne w rozmiarach A4, A5 i A6, w kratkę lub linię, z różną ilością kartek, z twardą podkładką. Są w oryginalnych, estetycznych kolorach, sprawdzą się zarówno w szkole, na uczelni, jak i w pracy. Kostki papierowe mamy klejone i nieklejone, mini bloczki białe i kolorowe, także w wygodnym kubiku.

Produkty między innymi marki Interdruk i Donau, cenionych w branży papierniczej producentów, posłużą doskonale do zapisywania wszystkich ważnych notatek. Jakość bloków oraz ich wykonanie w oryginalnej szacie graficznej zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiednich produktów, które posłużą na co dzień – w pracy, domu i w szkole.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium