Linijki, ekierki, cyrkle

Linijki, ekierki i cyrkle to narzędzia niezbędne w czasie nauki geometrii. Będą zatem wyposażeniem piórnika każdego ucznia szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Ale czy tylko?

Obecnie dużą popularnością cieszą się samodzielnie wykonane prace, znane jako DIY (z ang. do it yourself = zrób to sam). Ręcznie wykonana kartka okolicznościowa czy zaproszenie z ozdobnego papieru to wspaniały prezent dla bliskich. To również możliwość zaprezentowania pracy wraz z etapami jej tworzenia w mediach społecznościowych.

Zatem w tej kategorii zakupy zrobią zarówno rodzice uczniów, kompletujący szkolną wyprawkę, jak i entuzjaści wyrobów wykonywanych ręcznie. Jeśli poszukujesz sklepu internetowego lub stacjonarnego, w którym kupisz cyrkle w Lublinie i podobne akcesoria, jesteś pod właściwym adresem.

Linijki, ekierki, cyrkle z naszego sklepu internetowego – dlaczego warto kupić?

Oferowane w naszym sklepie produkty charakteryzują się przystępną ceną i solidnym wykonaniem. Do produkcji linijek użyty został transparentny polistyren. Dzięki temu są one wytrzymałe i sprężyste, zatem będą służyły przez długi czas bez ryzyka przypadkowego złamania. Nadrukowana podziałka w kolorze czarnym na linijkach, ekierkach matematycznych czy kątomierzach jest doskonale widoczna, dzięki czemu odczyt wartości nie będzie sprawiał problemu. W naszym sklepie zamówisz poszczególne produkty pojedynczo lub w komplecie.

Ekierka ekierce nierówna

Czy wiesz, że istnieją dwa rodzaje ekierek? Każda jest w obrysie trójkątem prostokątnym. Ekierka prostokątna ma kształty trójkąta prostokątnego o trzech bokach różnej długości oraz kątach: 90, 60 i 30 stopni. Ekierka równoramienna ma z kolei dwa boki równej długości, które stykają się ze sobą pod kątem 90 stopni. Oba boki łączą się z podstawą pod kątem 45 stopni.  Sprawdź, którą ekierkę w Lublinie potrzebujesz. Oba rodzaje dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Cyrkiel – narzędzie niezbędne do nauki geometrii

W naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć cyrkla. Ten przyrząd geometryczny służy do kreślenia okręgów, łuków, wymierzania i przenoszenia długości odcinków. Skorzystają z niego między innymi uczniowie na lekcjach matematyki, w czasie nauki geometrii. Narzędzie to przyda się również w czasie nauki rysunku technicznego oraz kreślenia pisma technicznego.

Linijka, ekierka matematyczna – nie tylko dla uczniów

Nie tylko uczniowie czy hobbyści korzystają obecnie z cyrkli, ekierek i linijek w Lublinie. Artyści, naukowcy, inżynierowie czy architekci nadal mogą i posługują się precyzyjnymi przyborami geometrycznymi. Sięgają po nie również kartografowie i geodeci w czasie kreślenia i nanoszenia zmian na mapach.

Z tych niezastąpionych przyborów geometrycznych skorzystają także osoby, które zawodowo zajmują się ręczną produkcją ozdobnych wyrobów z tektury i papieru – od zaproszeń, po dedykacje czy kartki z życzeniami. Ekierka matematyczna pozwala na dokładne wymierzenie poszczególnych elementów znajdujących się na tworzonej pracy.

Linijki, ekierki, cyrkle – czy nadal są potrzebne?

Czy w dobie intensywnego rozwoju aplikacji cyfrowych, nauka korzystania z trójkąta ekierki czy cyrkla do kreślenia małych kółek jest potrzebna? Oczywiście! W młodszych klasach szkoły podstawowej posługiwanie się tymi narzędziami pomaga w doskonaleniu umiejętności manualnych. Z kolei starsi uczniowie i studenci, dokonując ręcznych pomiarów i obliczeń przy użyciu kątomierza czy ekierki matematycznej, łatwiej zrozumieją istotę metody pomiarowej. Linijki i ekierki w Lublinie poszukiwane są również przez osoby, które zajmują się remontami wnętrz, naprawą i rewitalizacją mebli czy układaniem paneli podłogowych lub wykładziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium