Niszczarki osobiste

Urządzenia prezentowane w tej kategorii naszego sklepu sprawdzają się nie tylko w biurach, ale również coraz częściej w domach. Niszczarki osobiste to idealny pomysł na utylizację niepotrzebnych dokumentów medycznych, prywatnej korespondencji, której chcemy się już pozbyć lub innych nieaktualnych umów czy rachunków, których standardowe wyrzucenie na śmietnik nie jest wskazane ze względów bezpieczeństwa.

Proponujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, które charakteryzują się najwyższą klasą i niezawodnością. Sprawdź niszczarki osobiste Fellowes oraz innych marek, które oferujemy w sklepie Owobiurowo.pl. Złóż zamówienie, a jeśli podczas wyboru akcesorium pojawią się jakieś problemy, zachęcamy do kontaktu!

Niszczarki osobiste – jaki model wybrać?

Zarówno w domu, jak i w małych czy średnich biurach świetnie sprawdzają się modele kompaktowe. Niszczarki osobiste to bowiem urządzenia o różnych gabarytach. Najwydajniejsze mają największe rozmiary, lecz tego rodzaju sprzęt dedykowany jest do dużych przedsiębiorstw i miejsc, gdzie każdego dnia utylizuje się dziesiątki lub setki niepotrzebnych dokumentów. Na użytek osobisty proponujemy niszczarki osobiste Dahle – modele przeznaczone do niewielkich obciążeń, bezolejowe, o niskich kosztach utrzymania. Mają one wbudowaną funkcję automatycznego start/stop oraz rewers. Zostały też zabezpieczenie przed przegrzaniem. Na uwagę zasługuje ponadto okienko w obudowie, które umożliwia kontrolę poziomu napełnienia kosza na ścinki. W porównaniu z wielkogabarytowymi niszczarkami biurowymi są zdecydowanie cichsze podczas pracy.

Niszczarki osobiste, Lublin – na co zwrócić uwagę podczas wyboru urządzenia?

Urządzenia biurowe do domowego użytku nie muszą być tak wydajne, jak w przypadku potrzeb biurowych. Wybierając niszczarkę osobistą do domu lub małego biura, zwróć uwagę na jej wielkość, a jednocześnie pojemność kosza na ścinki. Większość domowych niszczarek ma niewielkie rozmiary, dlatego dobrze prezentują się one nawet w małych pomieszczeniach i domowych biurach. 

Niezmiernie ważne jest to, aby wybrany model miał jak największy stopień poufności określany za pomocą wprowadzonej w 2012 roku normy DIN 66399. Dotyczy ona trzech klas ochrony danych i siedem poziomów kryteriów niszczenia dokumentów. Im jest on wyższy, tym mniejsza jest szerokość i długość ścinków. Wszystkie niszczarki osobiste, które oferuje nasz sklep internetowy, to urządzenia przeznaczone do niszczenia poufnych, a nawet tajnych dokumentów. Szeroka gama różnych modeli pozwala znaleźć odpowiedni produkt do domu lub firmy. Zachęcamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium