Kalendarze

Czy planujesz z wyprzedzeniem i lubisz mieć praktyczny przegląd nadchodzących miesięcy? Z dobrym kalendarzem łatwo jest śledzić istotne wydarzenia w swoim życiu. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór różnych typów tanich kalendarzy – niezależnie od tego, czy szukasz nowego kalendarza rocznego, kalendarza tygodniowego, kalendarza rodzinnego czy kalendarza ściennego.

Nadszedł czas, aby zacząć planować i zapisywać ważne rzeczy w swoim życiu. Fizyczny kalendarz jest prostym w użyciu, tradycyjnym sposobem śledzenia czasu i dat. Zawsze offline, bez potrzeby zasilania (w przeciwieństwie do kalendarzy elektronicznych na komputerze i telefonie). Wybierz format, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pozwoli Ci skutecznie zarządzać swoim czasem podczas spotkań oraz w codziennym życiu.

Kalendarz  Leżący Manager H3 /Telegraph/ Kalendarz Leżący Manager H3 /Telegraph/
Producent: TELEGRAPH
Cena: 6,73 zł
zobacz więcej
Kalendarz  Stojący Poziomy Bf01 Cezar /Lucrum/ Kalendarz Stojący Poziomy Bf01 Cezar /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 7,24 zł
zobacz więcej

Tanie kalendarze – wybierz swój

Kalendarze można podzielić na kilka różnych kategorii, w zależności od formatu, układu dni i miesięcy. Poszczególne kalendarze mają różne zalety, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać więcej niż jednego.

 

  • Kalendarz tygodniowy doskonale sprawdzi się na biurkach, gdy potrzebny jest widok tygodnia pracy. 

  • Miesięczny kalendarz pokazuje pełen miesiąc, co daje możliwość zapisania i podglądu rodzinnych wydarzeń na dłuższy czas do przodu. 

  • Plakat to widok całego roku w ozdobnej formie na dużym arkuszu. 

  • Kalendarze trójdzielne — proste i funkcjonalne, nadają się do każdego biura. 

  • Kalendarze dzienne i kieszonkowe przeznaczone są do użytku osobistego.

Tanie kalendarze do pracy i na studia

Kalendarz biurkowy to narzędzie, które służy do organizacji czasu i planowania. Najczęściej wykorzystywany w biurach, firmach oraz innych miejscach pracy. Umożliwia dokonanie dużej ilości wpisów i notatek, zawiera numery tygodni i inne informacje przydatne w pracy. 

Ustalone z wyprzedzeniem dni i święta ustawowo wolne od pracy są wpisane w większość kalendarzy biurowych. Dlatego planowanie liczy dni pracy w miesiącu za pomocą kalendarza biurkowego staje się łatwiejsze.

Kalendarz biurkowy ułatwia pracę studentom, pozwalając na łatwe śledzenie terminów zajęć, spotkań z profesorem, terminów zaliczeń, egzaminów i innych ważnych wydarzeń związanych z nauką. Wystarczająca ilość miejsca umożliwia ułożenie harmonogramu, w którym uwzględnione są zarówno zajęcia, jak i czas na naukę, relaks oraz inne aktywności.

Osobisty kalendarz — efektywne zarządzanie czasem

Potrzeba pierwszego kalendarza pojawia się już w wieku szkolnym, kiedy prace domowe, zajęcia rekreacyjne oraz spotkania z przyjaciółmi i rodziną muszą być pod kontrolą. Większość kalendarzy dziennych ma również opcję określania planów na przedział godzinowy, dlatego nie umknie Ci żadne spotkanie i zawsze będziesz o odpowiedniej godzinie na miejscu.

Kalendarz książkowy idealnie nada się do zapisywania osobistych notatek w ciągu dnia. Może on być używany w formie pamiętnika. Na koniec roku wystarczy przekartkować i spojrzeć wstecz, aby przypomnieć sobie wszystkie dobre chwile.

Kalendarz ścienny — planowanie zadań

Wiszący kalendarz to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą mieć w jednym miejscu widok całego miesiąca i łatwo planować swoje zadania.

Kalendarz wiszący w formie plakatu to również świetna dekoracja do pokoju lub biura. Oferujemy kalendarze plakatowe w różnych stylach i wzorach – dzięki temu kalendarz stanie się nie tylko narzędziem do organizacji czasu, ale również elementem dekoracyjnym.

W naszym sklepie internetowym z Lublina dostępne są różne typy kalendarzy w wielu wzorach. Wybierz układ i projekt, który spełni Twoje potrzeby i umożliwi Ci łatwe śledzenie ważnych spotkań i wydarzeń za pomocą kalendarza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium