Rolki do kas

Polecamy najwyższej jakości rolki do kas w różnych rozmiarach. To obowiązkowe taśmy w placówkach handlowych, gastronomicznych, sklepach internetowych, gabinetach lekarskich, taksówkach itp. Obecne przepisy określają pewne wyłączenia, jednak prawie każda sprzedaż musi funkcjonować z kasą lub drukarką fiskalną i bieżącym wydrukiem paragonów. Dlatego też niedopuszczalny w punkcie sprzedaży jest brak zapasu papieru do kasy fiskalnej – powinien on być zawsze pod ręką. Zakup odpowiedniego typu, dobrych jakościowo rolek pozwoli długo i bezawaryjnie korzystać z urządzeń fiskalnych i liczących.

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do
Rolka Offset  57X30 Emerson Rolka Offset 57X30 Emerson
Producent: EMERSON
Cena: 1,91 zł
szt
zobacz więcej

 

Typy i właściwości dobrych rolek do kas fiskalnych

W przypadku, gdy nie mamy pewności, jaki typ rolki pasuje do naszej kasy, możemy to sprawdzić w instrukcji dołączonej do urządzenia, albo w Internecie. Na rynku występują dwa główne typy rolek – jak termiczne i offsetowe. Różnią się rodzajem papieru i sposobem zadruku, przeznaczone są też do innych typów urządzeń.

 Termiczne rolki używane są w kasach i drukarkach fiskalnych. Zadruk na papierze termoczułym odbywa się za pomocą ciepła. Drukarka w urządzeniu fiskalnym przekazuje punktowo ciepło na rolkę termiczną, co uwalnia specjalny pigment znajdujący się w papierze. Efekt druku możemy uzyskać nawet przeciągając szybko paznokciem po właściwej stronie papieru. Natomiast rolki offsetowe wykonywane ze zwykłego papieru, takiego jak w przypadku np. papieru do drukarki komputerowej i ksero. Rolek offsetowych używa się w specjalnych drukarkach, np. bankomatach, maszynach liczących czy ploterach. Wydruk powstaje poprzez uderzenia igły w taśmę barwiącą papier. 

Taśmy do kasy w naszym sklepie – dobry wybór uznanych producentów

 Gdzie najlepiej kupić rolki do kasy fiskalnej? Zalecamy wybór spośród sprawdzonych produktów. Dysponujemy paletą różnej wielkości rolek termicznych, offsetowych i samokopiujących. W asortymencie znajdą Państwo rolki pasujące do większości urządzeń fiskalnych, liczących i nie tylko.

 Stawiamy wyłącznie na cenionych w branży producentów, takich jak renomowana marka Emerson. Taśmy tej firmy zapewniają wysokiej jakości, trwały wydruk i wykonane są z dobrze przygotowanego papieru. Rolki termiczne Emerson oznaczone są symbolem „Zdrowy Paragon”, co oznacza, że są pozbawione szkodliwych dla zdrowia bisfenoli A i S oraz fenoli i innych toksycznych substancji. Dzięki tak bezpiecznym taśmom klienci i pracownicy sklepów, używając rolki Emerson, nie są narażeni na kontakt z toksycznymi dla zdrowia substancjami. Producent rolek udziela gwarancji trwałości wydruku aż do 6 lat.

 Rolki offsetowe Emerson produkowane są z białego, bezdrzewnego i bezpyłowego papieru. Taśmy producenta zapewniają wysoką jakość wydruku oraz bezawaryjne działanie maszyn i urządzeń fiskalnych. Oba typy mamy w wielu rozmiarach – w przypadku pytań i wątpliwości z rozmiarem prosimy o kontakt, doradzimy i wybierzemy Państwu odpowiedni wariant. Wszystkie rolki do kasy fiskalnej w Lublinie nabyć można w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium