Bruliony

Brulion jest odmianą zeszytu. Cechą wyróżniającą brulion jest sposób łączenia ze sobą kartek. Można powiedzieć, że jest to kilka zeszytów połączonych najczęściej twardą oprawą. Odmianą brulionu, którego strony połączone są spiralą, jest kołobrulion.

Dzięki temu zeszyty bruliony posiadają więcej stron niż klasyczna wersja. Dlatego też zebrane w tej kategorii produkty dedykowane są osobom robiącym dużo odręcznych notatek, schematów, zapisków, czyli są idealne dla studentów, twórców, badaczy, czy osób prowadzących dzienniki obserwacji.

Brulion w twardej oprawie – zalety

Dostępne w naszym sklepie internetowym, estetyczne bruliony w twardych oprawach, łączą w sobie nowoczesny wygląd oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Pozwoli to na użytkowanie ich w czasie całego semestru lub nawet roku. Twarda okładka chroni zawartość przed pognieceniem, zamoczeniem czy zabrudzeniem. To ważne, zwłaszcza jeśli wiąże się w częstym przenoszeniem brulionu w torbie, czy plecaku. Twarda oprawa może również z powodzeniem pełnić funkcję praktycznej podkładki. Dzięki temu notatki możesz wygodnie wykonywać w takich miejscach jak autobus, ławka w parku czy plaża.

Brulion w kratkę – notatnik o wszechstronnym zastosowaniu

To uniwersalny notatnik, przydatny w szkole, na studiach i w domu. Jeśli potrzebujesz zeszytu o nieco większym formacie, wybierz brulion A4 lub brulion B5. W ofercie znajdują się również nieco mniejsze, ale praktyczne bruliony A5, świetnie nadające się do szkoły.

Kartki w kratkę są znacznie bardziej uniwersalne niż w linie. W brulionie w kratkę łatwo narysujesz tabele, schematy, grafy czy mapę myśli w przypadku techniki notowania nielinearnego. Ten uniwersalny notatnik sprawdzi się w domu, pracy, szkole i studiach.

Bruliony na spirali, czyli kołobruliony

Ciekawą propozycją są kołobruliony, czyli bruliony na spirali. Ich charakterystyczną cechą jest pojedyncza lub podwójna spirala, łącząca ze sobą kartki oraz okładki. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej jest przewracać kartki. Co więcej, dzięki perforacji na długiej krawędzi każdej kartki, łatwo można ją w radzie potrzeby wyrwać. Zatem jeśli poszukujesz brulionu z wyrywanymi kartkami, przejrzyj ofertę kołobrulionów, dostępnych w naszym sklepie.

Kreatywne wykorzystanie brulionów.

Jak kreatywnie użyć brulionów dostępnych w naszym sklepie internetowym? Mamy kilka pomysłów! Możesz na przykład użyć brulionu jako osobistego miejsca na codzienne rysunki, doodle, ilustracje i szkice. Pomysły na nowy projekt? Opowiadanie? Brulion pozwoli Ci zachować wszystkie te koncepcje w jednym miejscu.

Ćwicz swoje umiejętności pisania, rozwijając zdolności literackie. Możesz tworzyć krótkie opowiadania, wiersze lub eseje. Albo użyj brulionu jako dziennika podróży. Opisuj swoje wrażenia, doświadczenia, rysuj mapy, wklejaj ulotki czy bilety.

Brulion to pusty notes, więc możliwości jego wykorzystania są ograniczone tylko twoją wyobraźnią. Możesz dostosować go do swoich zainteresowań i potrzeb, tworząc w nim miejsce na wszystko, co jest dla ciebie ważne i inspirujące.

Notatniki, planery, pamiętniki…

Wielostronicowe bruliony mogą mieć wiele zastosowań, niekoniecznie związanych z nauką w szkole czy na studiach. Kołozeszyty z przekładkami dają niesamowite możliwości przekształcenia ich w indywidualne planery czasu, finansów czy aktywności fizycznej. Studenci mogą w nich prowadzić notatki z różnych przedmiotów, a ich nazwy wpisać na przekładkach.

Twarda okładka i poręczny format brulionu A5 umożliwi wykorzystanie go jako pamiętnika lub dziennika obserwacji. Brulion w twardej oprawie daje możliwość przelewania na jego kartki myśli i spostrzeżeń w dowolnym miejscu, bez dostępu do stołu lub biurka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium