Dyplomy i okładki na dyplom

Któż z nas nie lubi być doceniany i nagradzany za osiągnięcia? Małych i dużych cieszą medale za ukończenie zawodów sportowych czy wyróżnienia w postaci dyplomów za udział w rozmaitych konkursach. Mimo że są to nagrody o charakterze symbolicznym, zazwyczaj osoby, które je zdobyły, są z nich niezwykle dumne. Bywa, że tego rodzaju trofea i wspomnienia z nimi związane pozostają z ich zdobywcami na długie lata.

Powszechna dostępność drukarek oraz darmowych programów graficznych umożliwia samodzielne stworzenie dyplomów dla dzieci, uczniów czy sportowców, jednak aby efekt końcowy był elegancki i estetyczny, niezbędny będzie wydruk na wysokiej jakości papierze. Sprawdź, jakie szablony dyplomów możesz zamówić na Owo Biurowo.

Dyplomy i okładki na dyplomy od Owo Biurowo – czym się wyróżniają?

W ofercie naszego sklepu, w dziale: https://owobiurowo.pl/pl/c/Dyplomy-i-okladki-na-dyplom/114 znajdziesz dyplomy ozdobne – barwne arkusze papierowe do wypełnienia dowolną treścią. Przeczytaj i dowiedz się, jakie są ich cechy charakterystyczne.           

  • Zostały wykonane z najwyższej jakości papieru satynowanego o gramaturze do 170 g / m2, w uniwersalnym formacie A4, co sprawi, że przygotowany z ich wykorzystaniem dyplom dla dzieci, zaproszenie, menu wykwintnej restauracji, czy podziękowanie zachowa estetyczny wygląd przez długi czas.          
  • W zależności od przeznaczenia produktu, arkusze posiadają kolorowe elementy ozdobne, klasyczne obramowanie lub pastelowe tło z delikatnymi motywami kwiatowymi. Dzięki temu możesz z użyciem dostępnych wzorów dyplomów stworzyć atrakcyjne wyróżnienie za zdobycie czołowego miejsca w zawodach sportowych, podziękowanie za zasługi dla lokalnej społeczności czy zakładu pracy lub wesoły dyplom na zakończenie przedszkola.        
  • W ofercie znajdują się szablony dyplomów przygotowanych dla wydarzeń związanych ze sportem, muzyką, plastyką czy edukacją. Dzięki temu bez problemu dobierzesz wzór dyplomu do okoliczności.    
  • Dostępne wzory dyplomów zostały stworzone tak, aby możliwe było zarówno wypełnienie ich starannym, odręcznym pismem, jak i zadruk przy użyciu drukarek laserowych lub atramentowych. Niezależnie od wyboru urządzenia nadruk będzie wyraźny, nie będzie się rozmazywał, a efekt końcowy będzie estetyczny.

Przygotowane w ten sposób pisemne wyróżnienie zyskuje niezwykle elegancką oprawę.

 

Okładki na dyplomy – dopełnienie eleganckiego efektu

Elementem dopełniającym efektu może być ozdobna twarda okładka na dyplom, wykonana z ozdobnego, grubego kartonu lub tworzywa imitującego skórę. Wierzch może być jednolity lub ozdobiony dyskretnym, złotym szlaczkiem. Oprawy dostępne są w kolorach eleganckiego bordo, granatu, głębokiej zieleni lub czerni.

Taka okładka podkreśli wagę przyznanego wyróżnienia, a jednocześnie pozwoli na przechowywanie otrzymanego dyplomu bez narażenia go na zagniecenia czy niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Przedłuży ona również trwałość restauracyjnego menu, wydrukowanego na dostępnym w naszym sklepie szablonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium