Skorowidze

Polecamy trwałe i praktyczne skorowidze dla pracujących i uczących się. Ułatwią pracę w biurze, sekretariacie, szkole i wszystkim aktywnym. Solidnie wykonany skorowidz należy do nieodzownych akcesoriów dla zorganizowanych i proaktywnych. Docenią go zwłaszcza osoby, które ograniczają korzystanie z nowych technologii i wolą bezpieczne, sprawdzone metody zapisywania adresów, notatek czy numerów telefonu. To także bardzo praktyczny w użyciu podręczny notatnik, pozwalający na szybkie odszukiwanie ważnych zapisków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Filtruj
Cena
  • od
    do

Co to są skorowidze?

Skorowidze mają alfabetyczny indeks, co ułatwia w prosty sposób odnalezienie osoby, znajomego, firmy czy kontrahenta pod nazwiskiem na daną literę. Są to klasyczne notatniki wzbogacone o registry, podzielone na tyle części, ile liter jest w alfabecie. Ułatwiają one zestawienia wybranych pojęć czy nazwisk, co zapewnia porządek w pracy naukowej lub biznesowej.

Poszczególnym częściom skorowidza przyporządkowana jest jedna albo kilka stron do zapisywania ważnych danych. Usprawnia on przechowywanie numerów telefonu, nazwisk, adresów zamieszkania i wszelkich detali dotyczących konkretnych firm lub osób. Sprawdzi się też jako rejestr kontaktów biznesowych. Podręczny skorowidz A5 posłuży także jako klasyczny notatnik do zapisu spotkań, przepisów czy pomysłów.

Dlaczego warto korzystać ze skorowidzów?

Skorowidze należą do podstawowych akcesoriów w biurze i sekretariacie. Posłużą do zapisywania danych kontrahentów, klientów i transakcji. Tego rodzaju notatniki cenią osoby, które wolą tradycyjne sposoby notowania danych. To także akcesoria dla wszystkich, którzy nie chcą regularnie korzystać z technologii w postaci komputera, laptopa czy aplikacji w telefonie. W odróżnieniu od aplikacji, zapis ważnych danych na papierze w skorowidzach jest bezpieczniejszy, a według niektórych takie rozwiązanie jest nawet bardziej praktyczne.

Mały skorowidz alfabetyczny A5 idealnie zmieści się w biurowej szufladzie i będzie zawsze pod ręką, by szybko odnaleźć potrzebne informacje. Korzystanie z metody indeksowania pozwala bardzo szybko odszukać ważne zapisy. Dla osób pracujących naukowo i gromadzących ważne informacje, duży skorowidz alfabetyczny A4 powinien stać się niezbędnym wyposażeniem.

Nasze skorowidze – trwałe i praktyczne notatniki

Oferujemy szeroką gamę skorowidzów cechujących się dużą trwałością. Skorowidz, zeszyt czy notatnik w naszej ofercie z pewnością posłuży dłużej, niż akcesoria papiernicze nieznanych marek. Każdy skorowidz na spirali w naszym sklepie ma solidną, twardą oprawę introligatorską. W zależności od potrzeb, znajdą Państwo skorowidze w kratkę lub linię, o różnej kolorystyce okładki. Oferujemy warianty w formacie A4, A5, a także mniejsze, aby można było je schować do torby czy marynarki. Dostępne są w wersji 48 lub 96 kartek.

Wszystkie produkty wykonane są z dobrej jakości papieru, są solidnie szyte i mają mocne okładki. Posiadają alfabetyczny register z 24 literami. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone marki papiernicze, jak KOH I NOOR, INTERDRUK czy GRAND. Dobrej jakość skorowidze w Lublinie do nabycia są bezpośrednio u nas.

Kompleksową ofertę akcesoriów i przyborów papierniczych kierujemy do pracowników biurowych, instytucji, szkół, uczniów i studentów. Zamawiając skorowidz, sklep papierniczy Owobiurowo zapewni szybką i sprawną realizację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy wszystko, co niezbędne do biura i szkoły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium