Etykiety samoprzylepne i wysyłka

Etykiety samoprzylepne to uniwersalne i wielofunkcyjne elementy, mające wiele zastosowań, zarówno w biznesie, jak i w domu. Oznaczenie produktu z żywością, butelki z ręcznie wytwarzanym syropem czy zaadresowanie przesyłki będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, jeśli wykorzystasz etykiety z naszej oferty.

Jakie etykiety zamówisz w Owo Biurowo?

Chcąc dostarczyć najlepszych rozwiązań dla biura lub domu, w kategorii Etykiety i wysyłka prezentujemy różnego rodzaju etykiety samoprzylepne. Znajdziesz tu między innymi produkty wymienione poniżej.

           

 1. Z gotowym nadrukiem – oznaczenia na paczki i przesyłki paletowe, na przykład „Ostrożnie szkło” i inne.          
 2. Etykiety w arkuszach – prostokątne o różnych wymiarach.       
 3. Etykiety w rolkach – w tym dopasowane szerokością do grzbietów segregatorów.       
 4. Produkty do trwałego zamocowania lub łatwo zrywalne.         
 5. Etykiety papierowe lub wodoodporne, poliestrowe – przeznaczone do użytku zewnętrznego.
 6. Etykiety kolorowe, nadające się do wyróżnienia logotypu lub naniesienia kodu paskowego bądź QR.    
 7. Etykiety i taśmy do drukarek, dzięki którym szybko stworzysz nalepki adresowe na listy i paczki, zwłaszcza w przypadku wysyłek masowych w firmie.          
 8. Etykiety okrągłe – idealne do zaznaczania, pomocne przy organizacji.

A także wiele innych. Niezależnie od wyboru, wszystkie produkty charakteryzują się jakością i trwałością.

 

Etykiety samoprzylepne – przykłady zastosowań

Poniżej kilka przykładów, w jaki sposób samoprzylepne etykiety na rolce lub w arkuszach ułatwią Ci pracę.

           

 • Wizualna identyfikacja produktów – często stosowane do oznaczania produktów, w tym opakowań, butelek, puszek, worków itp. Etykiety na szkło z odpowiednimi opisami pozwolą oznaczyć zawartość słoików z przetworami lub butelek z sokami owocowymi.
 • Organizacja i porządkowanie – etykiety papierowe można stosować do organizacji i porządkowania różnych przedmiotów, takich jak dokumenty, narzędzia, produkty w magazynie itp.      
 • Zastosowanie cenowo-znaczkowe – etykiety samoprzylepne z kodem kreskowym lub QR mogą zawierać informacje o cenie, kodzie produktu, numerze seryjnym, dacie ważności itp.    
 • E-commerce i wysyłka produktów – etykiety samoprzylepne pomogą oznaczyć przesyłki niestandardowe, wymagające ostrożnego traktowania, ale przede wszystkim znacznie przyspieszą adresowanie paczek, jeśli etykieta kurierska zostanie wydrukowana na papierze samoprzylepnym.         
 • Reklama i branding – etykiety samoprzylepne są wykorzystywane do celów reklamowych i brandingowych, w tym do umieszczania logotypów, sloganów, informacji o produktach i innych elementów graficznych.  
 • Dostosowywanie do wymagań regulacyjnych – etykiety samoprzylepne są stosowane w celu spełnienia wymagań regulacyjnych, takich jak oznaczanie niebezpiecznych substancji chemicznych, oznaczanie pochodzenia produktów, oznaczanie wartości odżywczych itp.

Wszystkie te zastosowania etykiet na rolce oraz etykiet w arkuszach przyczyniają się do zwiększenia poprawy organizacji pracy, łatwego umieszczania informacji o produkcie i wyróżniania go na tle konkurencji. Znajdziesz je w naszym asortymencie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium