Papiery specjalistyczne

Polecamy przeznaczone do szczególnych zastosowań papiery specjalistyczne do drukarki. Służą do drukowania niecodziennych materiałów, potrzebujących nietypowych struktur i powłok. Niezbędne do profesjonalnego wydruku dokumentów aplikacyjnych, papierów okolicznościowych, zaproszeń, listów, ogłoszeń, podań, ulotek, fotografii itp.

Wydruk na kartkach specjalistycznych przyciąga uwagę, dając unikatowy, wysokiej jakości wygląd. Używane w biurach i kancelariach do wydruku i sporządzania oficjalnych pism i dokumentów. Potrzebne też do rysowania, malowania, kreślenia, czy odbijania na kalce i wydruku zdjęć. Wśród papierów specjalistycznych zwykle używa się papiery artystyczne, samoprzylepne, samokopiujące i termosublimacyjne.

Papier  Do Plotera  297Mmx 30M 120G Fi50 Amber Papier Do Plotera 297Mmx 30M 120G Fi50 Amber
Producent: ATM
Cena: 19,50 zł
zobacz więcej
Papier  Do Plotera  297Mmx 50M 90G Fi50 Amber Papier Do Plotera 297Mmx 50M 90G Fi50 Amber
Producent: ATM
Cena: 25,26 zł
zobacz więcej
Papier  Do Plotera  594Mmx 50M 90G Fi50 Amber Papier Do Plotera 594Mmx 50M 90G Fi50 Amber
Producent: ATM
Cena: 46,56 zł
zobacz więcej
Papier  Do Plotera  841Mmx 50M 80G Fi50 Emerson Papier Do Plotera 841Mmx 50M 80G Fi50 Emerson
Producent: EMERSON
Cena: 63,89 zł
zobacz więcej
Papier  Do Plotera 1067Mmx 50M 80G Fi50 Amber Papier Do Plotera 1067Mmx 50M 80G Fi50 Amber
Producent: ATM
Cena: 73,70 zł
zobacz więcej

Popularne papiery specjalistyczne – typy, cechy i zastosowanie

Papier kancelaryjny jest jednym ze szczególnych typów papieru, używany w kancelariach i instytucjach, niekiedy w biurach, szkołach i na uczelniach. Nazywany też papierem podaniowym, wykorzystywany jest zwłaszcza do pisania ważnych, oficjalnych pism i podań. Dokumenty przygotowane na papierze kancelaryjnym wyglądają profesjonalnie i starannie, a w przypadku firm z pewnością przykują uwagę potencjalnych kontrahentów. Od zwykłej, uniwersalnej, białej kartki papieru, arkusz kancelaryjny różni się gramaturą i może być w kratkę lub linię.

Papier kredowy powleczony jest specjalną warstwą, tworzącą mieszaninę pigmentu mineralnego i kleju. Jego powierzchnia jest śliska, gładka i przyjemna w dotyku. Cechuje się mocnym odwzorowaniem szczegółów, kolory są naturalne i mają duży kontrast. Najczęściej wykorzystywany jest w drukowanych materiałach reklamowych, takich jak katalogi, broszury, ulotki czy foldery.

Z kolei papiery photo, jako jedyne zapewniają właściwy wydruk fotografii. Próba wydrukowania zdjęć na zwykłym papierze kserograficznym nie jest dobrym rozwiązaniem z powodu falowania kartki i rozpływania się atramentu. Aby uzyskać dobre, drukowane zdjęcia, trzeba użyć specjalistycznego papieru fotograficznego, przystosowanego do zadruku atramentem.

Nasze papiery do zadań specjalnych i na różne okazje

Zróżnicowany asortyment papierów specjalistycznych w naszym sklepie oznacza obecność produktów o różnych właściwościach i zastosowaniu. Papiery przeznaczone są głównie do biur, instytucji, kancelarii, uczelni, szkół, ale też do użytku domowego.

Polecamy papiery fotograficzne w kilku formatach i o różnych gramaturach, które pozwolą na wydruk idealnych zdjęć. Papier photo marki YELLOW ONE przeznaczony do drukarek atramentowych gwarantuje naturalne kolory, z dobrym kontrastem i ostrością. Dostępny jest także samoprzylepny, wodoodporny, szybkoschnący.

Oferujemy taż dobre jakościowo papiery kancelaryjne do pism, podań itp., w różnych formatach i liniaturach. Znajdą Państwo także wysokiej jakości papier kredowy firmy INTERDRUK, błyszczący i matowy. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt. Oferujemy wszystko, co potrzebne do biura i szkoły, a ponadto zapewniamy szybkie, sprawne realizacje zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium