Kredki

Ta kategoria produktów z pewnością ucieszy młodych i dorosłych artystów. Bo żaden komputerowy program graficzny nie jest w stanie dać tyle radości i dumy, ile daje własnoręcznie wykonany rysunek!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kredki różnego typu, na przykład kredki grafitowe, kredki akwarele czy pastele. Pomalujesz nimi papier, płótno, a nawet tkaninę. Szeroka gama produktów z pewnością pozwoli na znalezienie kompletu, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Oprócz bogactwa typów i kolorów kładziemy duży nacisk na to, aby oferowane przez nas produkty były bezpieczne dla użytkowników. Komponenty użyte do ich produkcji nie zawierają toksycznych składników, dzięki czemu mogą ich używać zarówno mali, jak i duzi artyści.

Kredki w Lublinie idealne również dla dorosłych

Po kredki coraz chętniej zaczęli sięgać również dorośli. Cierpliwe wypełnianie kolorem konturów i drobnych elementów w popularnych kolorowankach dla dorosłych to sposób na relaks i odstresowanie. Rysowanie może stać się wciągającym hobby, ale również wykorzystywane jest w terapii sztuką, czyli arteterapii. Jej zadaniem jest poprawa komunikacji, umożliwienie uporządkowania i wyrażenia emocji w sposób niewerbalny. Wysokiej jakości kredki artystyczne zainteresują zapewne również studentów na kierunkach związanych ze sztuką, architekturą czy arteterapią.

Jakie rodzaje kredek zamówisz w naszym sklepie internetowym?

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje kilka rodzajów kredek: ołówkowe, akwarelowe, świecowe oraz pastele. Przeczytaj i sprawdź, czym charakteryzuje się każdy z wymienionych rodzajów. Zapewniamy jednak, że niezależnie od wyboru, wszystkie charakteryzują się wysoką jakością, a co najważniejsze – wykonane zostały z nietoksycznych komponentów, bezpiecznych dla użytkowników.

  • Kredki ołówkowe – klasyczne, niebrudzące kredki ołówkowe o kształcie trójkątnym czy sześciokonnym to obowiązkowe wyposażenie ucznia szkoły podstawowej. Idealne do rysowania, kolorowania czy cieniowania w czasie zajęć plastycznych oraz w domu. Ich drewniana oprawa chroni kredki przed ich przypadkowym połamaniem w czasie noszenia w tornistrze.

  • Kredki akwarele – dla młodszych i starszych artystów, pragnących eksperymentować i mieszać kolory, dostępne są kredki akwarelowe, czyli połączenie kredki ołówkowej z farbką akwarelą. Od tradycyjnych kredek ołówkowych odróżnia je możliwość rozcieńczenia barwnika wodą i malowanie na mokrym papierze. Kolory mogą się ze sobą płynnie łączyć, pokrywając dokładnie powierzchnię kartki.

  • Kredki świecowe – wykonane z parafiny kredki świecowe to również obowiązkowe wyposażenie uczniów szkoły podstawowej. Z ich pomocą, w czasie zajęć plastycznych, powstaną rysunki o intensywnym nasyceniu barw. Dzięki nim kolorowanie czy wykonanie laurek będzie doskonałym zajęciem w wolnym czasie.

  • Pastele – kredki pastelowe wykonane są z kredy, wosku, glinki lub gipsu. To prawdziwe kredki artystyczne, z których pomocą zarówno dzieci, jak i dorośli, stworzą prawdziwe dzieła sztuki.

Nie tylko do rysowania po papierze

Dostępne w naszym sklepie kredki służą nie tylko do zamalowywania kartek papieru. Niektóre rodzaje będą dobre do ozdabiania tkanin. Pomalowanie ulubionych trampków, plecaka czy koszulki będzie kreatywnym zajęciem rozwijającym wyobraźnię i zdolności manualne dzieci i dorosłych.

Kredki artystyczne z naszego sklepu internetowego to znakomity pomysł na kreatywne zajęcia w czasie wolnym. Możliwość ozdobienia własnej odzieży czy akcesoriów to recepta na nudę w długie, zimowe wieczory czy deszczowe dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium