Kalendarze ścienne

Oryginalne kalendarze ścienne są jednym z najpopularniejszych, estetycznych i funkcjonalnych dodatków do wnętrz. Można dzięki nim w czytelny sposób zaplanować kolejne tygodnie, zaznaczając w okienkach konkretne wydarzenia czy święta. Dzięki artystycznym fotografiom, przypisanym każdemu miesiącowi, są również dynamicznie zmieniającą się dekoracją ścienną.

Kalendarze ścienne dostępne są w kilku wariantach i rozmiarach. W propozycjach na rok 2024 znalazły się trzy formaty: 28 × 20 cm, 32 × 47 cm oraz kalendarz ścienny z miejscem na notatki w rozmiarze 22 × 49 cm. Kalendarze są podzielone tematycznie, dlatego łatwo można dopasować je do własnego gustu i zainteresowań. Kalendarze ścienne to zawsze praktyczny i oryginalny prezent świąteczny czy noworoczny oraz doskonały pomysł na firmowy gadżet.

Filtruj
Dostępnych
Cena
  • od
    do
Kalendarz 13-Planszowy Rw13 Psy Rasowe /Lucrum/ Kalendarz 13-Planszowy Rw13 Psy Rasowe /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 20,91 zł
zobacz więcej
Kalendarz Notatnikowy Wn01 Impresje /Lucrum/ Kalendarz Notatnikowy Wn01 Impresje /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 14,22 zł
zobacz więcej
Kalendarz Rodzinny Wl01 Kulinarny /Lucrum/ Kalendarz Rodzinny Wl01 Kulinarny /Lucrum/
Producent: LUCRUM
Cena: 9,21 zł
zobacz więcej

Praktyczne i eleganckie kalendarze 13-planszowe

Dostępne w naszej ofercie kalendarze ścienne na nadchodzący rok 2024 dostępne są w trzech podstawowych formatach:

  • 20 × 28 cm,
  • 22 × 49 cm,
  • 32 × 47 cm.

Wszystkie propozycje ściennych kalendarzy 13-planszowych to modele praktyczne, łatwe do zawieszenia, tworzone na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 115 g/m², z kolorowym jednostronnym drukiem. Treści umieszczone w kalendarzu są drukowane w czterech językach: polskim, niemieckim, angielskim i ukraińskim. W każdym oryginalnym kalendarzu ściennym zostały zaznaczone najważniejsze święta państwowe, kościelne i zwyczajowe, jak np. Wielkanoc, Święto Konstytucji 3 Maja czy Dzień Matki. Dzięki temu ich użytkownik znacznie szybciej może znaleźć interesujące go wydarzenia i precyzyjniej zaplanować kolejne tygodnie.

Tematyka kalendarzy ściennych jest bardzo różnorodna, aby sprostać oczekiwaniom i gustom każdego klienta. Wśród popularnych motywów przewodnich znalazły się: kwiaty, pejzaże Polski, misie, psy domowe, malarstwo impresjonistów, słodkie chwile, kulinaria czy wędkarstwo. Tak szeroki wybór pozwala również na dopasowanie wybranego kalendarza ściennego ze zdjęciami do konkretnego miejsca.

Jeden kalendarz ścienny – dziesiątki możliwości do wykorzystania

Podstawową funkcją kalendarzy jest ułatwienie odmierzania czasu w postaci tygodni i miesięcy następujących po sobie w rocznym cyklu. Kalendarze ścienne można jednak wykorzystać również na inne sposoby. Decydując się na kalendarz ścienny do zapisywania, zyskujesz dodatkowe, dobrze widoczne miejsce na własne notatki, ważne informacje czy konkretne zadania na dany okres. Konstrukcja takiego kalendarza pozwala wprowadzić zapiski do każdego kolejnego dnia, jednocześnie uwzględniając wszystkie podstawowe daty, święta i okazje. Nowoczesne i obecnie bardzo modne kalendarze ścienne z miejscem na notatki to połączenie klasycznego kalendarza ściennego oraz plannera.

Standardowe kalendarze ścienne ze zdjęciami można wykorzystać jako atrakcyjna dekoracja, która będzie się zmieniać wraz z następującymi po sobie, kolejnymi miesiącami. Kompozycje podobnych tematycznie grafik wysokiej jakości podniosą prestiż miejsca i uprzyjemnią widok. Mogą stanowić funkcjonalny i jednocześnie bardzo elegancki dodatek do wnętrza.

Dlaczego warto wybrać nasze kalendarze ścienne?

Proponowane w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym, zlokalizowanym w Lublinie, kalendarze ścienne to najwyższej jakości produkty, oferowane w kilku formatach i w wielu propozycjach tematycznych. Wykonane są bardzo dokładnie i starannie, z dbałością o najmniejsze detale. Nadrukowane grafiki mają bardzo wyraziste, mocne kolory, a specjalny, błyszczący i gruby papier kredowy jeszcze mocniej podkreśla ich urodę. Z kolei kalendarze ścienne z miejscem na notatki pozwalają na prowadzenie własnego, eleganckiego plannera, który nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych datach.

Uniwersalne piękno i zastosowanie kalendarzy 13-planszowych pozwala na umieszczenie ich w dowolnym miejscu: zarówno w domu – kuchni, pokoju czy salonie, jak i w biurze czy w gabinecie kosmetycznym. Podarowany komuś bliskiemu lub stanowiący firmowy prezent dla klientów będzie upominkiem, który zapada w pamięć i z pewnością zostanie dobrze wykorzystany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium