Kalkulatory naukowe

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne kalkulatory. Mowa tu o modelach mniej i bardziej zaawansowanych technologicznie, wzbogaconych o specjalne funkcje. Jeśli poszukujesz naprawdę dobrego urządzenia, które pomoże Ci w nauce i pracy, zachęcamy do zapoznania się z produktami w kategorii kalkulatory naukowe. Zanim podejmiesz decyzję, prześledź wszystkie ich parametry. Jeśli podczas wyboru pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi naszego sklepu.

Filtruj
Kalkulator Casio Fc-100V Finansowy Kalkulator Casio Fc-100V Finansowy
Producent: CASIO
Cena: 224,14 zł
szt
zobacz więcej
Kalkulator Naukowy Citizen Sr-270N Kalkulator Naukowy Citizen Sr-270N
Producent: CITIZEN
Cena: 79,42 zł
zobacz więcej

Kalkulatory naukowe – jakie modele oferujemy w naszym sklepie?

Proponujemy najprostsze kalkulatory naukowe, które stanowią nieocenioną pomoc dla uczniów w szkole średniej i na studiach matematycznych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że uwzględniają one kolejność działań i wykonują złożone operacje przeliczeniowe. Z kolei zaawansowany kalkulator naukowy Casio przyda Ci się do wykonywania skomplikowanych działań, ale również znajdzie zastosowanie w bankach i księgowości. Z tego modelu chętnie korzystają również doradcy finansowi. 

Kalkulatory matematyczne dostępne w naszej ofercie mają wiele funkcji: pierwiastek kwadratowy, niezależną pamięć, zmianę znaku +/-, procent prosty, procent składany, koszt, marżę i zysk. Na uwagę zasługuje również opcja dziesiętna stałoprzecinkowa, liczby zespolone, pi oraz algebraiczny system wprowadzania statystyki. Wybierając tego typu model, masz także zagwarantowana pomoc w przypadku zadań na funkcjach hiperbolicznych, zamiany współrzędnych biegunowych na prostokątne i zamiany kątów.

Jaki kalkulator naukowy? Na co zwrócić uwagę, wybierając urządzenie?

Na pewno niewątpliwie istotnym kryterium wyboru tego rodzaju urządzenia jest marka. Wyłącznie doświadczeni liderzy w tej branży oferują wysokiej jakości kalkulatory, które swoim działaniem przypominają niemal komputer. Szereg niezbędnych i dodatkowych funkcji to dodatkowy plus, jeśli podejmujesz studia matematyczne bądź rozpoczynasz pracę w miejscu, gdzie na co dzień będziesz wykonywać wiele skomplikowanych obliczeń.

W naszej ofercie masz do wyboru kalkulator naukowy graficzny, który pomoże Ci w rysowaniu macierzy i da obraz graficzny funkcji, ale również modele tradycyjne biurowe oraz kieszonkowe. Jeśli nie masz pewności, który kalkulator wybrać, zachęcamy do kontaktu! Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie mają trwałe obudowy, wysokiej jakości wyświetlacze, praktyczne etui oraz instrukcje obsługi w języku polskim. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium