Papier

W naszym dziale papierniczym ABC Papier znajdziesz szeroką gamę artykułów piśmiennych do użytku biurowego, naukowego i hobbystycznego. Oferujemy produkty do domowego biura, jak i miejsca pracy.

Test Test
Cena: 10,00 zł
szt.
zobacz więcej

Papier do drukarki

Nie ma biura bez papieru do drukowania — nawet najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie biura potrzebują co najmniej jednej paczki papieru do kopiowania. Posiadamy biały papier ksero do drukarek laserowych i atramentowych, kserokopiarek i faksów.

Nasza oferta obejmuje także papier fotograficzny do zastosowań specjalistycznych, który występuje w różnych rozmiarach i rodzajach powierzchni, w tym zarówno matowych, jak i połyskujących. Oferujemy także papier kredowy o wyjątkowej jakości, którego używa się do drukowania dokumentów wymagających eleganckiej i profesjonalnej prezentacji, takich jak zaproszenia, dyplomy, listy gratulacyjne i inne materiały.

Kartony do druku

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kartonów o różnych gramaturach, fakturach oraz kolorach. Nadają się one do tworzenia zaproszeń, okolicznościowych kartek i wizytówek. Karton to materiał o dużej wytrzymałości, który pozwala na tworzenie solidnych i eleganckich wyrobów.

Faktura kartonów jest ważnym aspektem, który wpływa na wygląd i wrażenia estetyczne produktów końcowych. Dostępne są u nas kartony gładkie, z delikatną fakturą lnu, przestrzenną fakturą w pionowe lub poziome paski, co umożliwia stworzenie zaproszeń, kartek i wizytówek o różnym charakterze.

Notatniki i zeszyty

Jeśli jesteś osobą aktywną, uczącą się lub po prostu potrzebujesz praktycznych narzędzi do organizacji swojego czasu, z pewnością zainteresują Cię nasze skorowidze i zeszyty.

Notatniki i bloczki biurowe to niezastąpione narzędzia do zapisywania informacji, pomysłów, notatek z zajęć szkolnych czy spotkań w biurze. Mając je zawsze pod ręką, można tworzyć zapiski podczas rozmów telefonicznych czy spotkań biznesowych.

Dzięki bloczkom do zapisów praca biurowa staje się bardziej efektywna i uporządkowana, a notowanie informacji i zadań jest łatwiejsze i bardziej przejrzyste. Bloczki do zapisów są niedrogim, ale bardzo praktycznym narzędziem, które ułatwia codzienną pracę w biurze.

W naszej ofercie znajdziesz artykuły papierowe takie jak skorowidze w różnych rozmiarach i kolorach, które ułatwią zachowanie porządku w dokumentacji biurowej. Skorowidze w twardej oprawie będą służyły przez długi czas, nie narażając się na uszkodzenia czy zużycie. W zależności od wybranej wielkości sprawdzą się także do rysowania i projektowania.

Kroniki i dyplomy — uchwyć wyjątkowe chwile

Nasze produkty to nie tylko praktyczne narzędzia, ale także wysokiej jakości artykuły biurowe, które pomogą Ci w pracy i rozwijaniu kreatywności. Szczególnym produktem są kroniki i dyplomy. Często mają charakter symboliczny i stanowią ważny upominek z wydarzeń okolicznościowych lub uroczystości. Taki prezent oferowany przez firmę pracownikowi w uznaniu jego osiągnięć lub zasług, może stanowić piękną pamiątkę na wiele lat.

Artykuły papierowe – akcesoria dla każdego biura

W kategorii papierów biurowych można również znaleźć różne dodatkowe produkty, takie jak bloki biurowe, naklejki samoprzylepne, etykiety, kalki, bloki techniczne i wiele innych. Artykuły papierowe są niezbędne w każdym biurze i pomagają w codziennej pracy, organizacji i przechowywaniu dokumentów.

Nasza oferta jest stale rozwijana, aby zapewnić szeroki wybór artykułów biurowych i niedrogich akcesoriów hobbystycznych dla firm i klientów indywidualnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium