Kalendarze Biurowe

Nowoczesne i eleganckie kalendarze biurowe to nieodłączny element wyposażenia większości firm, sekretariatów, gabinetów, ale i biurek uczniów oraz studentów. To uniwersalne i niezwykle praktyczne połączenie standardowego kalendarza z miejscem na własne zapiski przy każdym kolejnym dniu. To doskonałe narzędzie do perfekcyjnego organizowania sobie każdego dnia oraz tygodnia w nadchodzącym roku 2024.

Propozycje, jakie czekają zarówno w sklepie internetowym, jak i w punkcie stacjonarnym w Lublinie, to kalendarze biurkowe stojące i leżące w kilku formatach: 32,3 × 16 cm, 13,8 × 24 cm, 15,2 × 22,5 cm, 11,8 × 19,3 cm, 29,5 × 13 cm, 23 × 17 cm, 32 × 15 cm oraz w wersji mini: 8,5 × 12 cm.

Każdy z nich jest w pełni funkcjonalny i praktyczny, zawierając, obok samych dni, tygodni oraz miesięcy, miejsce na własne notatki przy każdej dacie. Wewnętrzna konstrukcja, podział i ilość stron każdego kalendarza biurkowego różni się w zależności od wybranego modelu. Elegancki papier offsetowy o gramaturze 80 g/m2 pozwala na wykonywanie notatek dowolnym artykułem piśmienniczym. Na okładkach jest miejsce na nadruk reklamowy.

Filtruj
Dostępnych
Cena
 • od
  do

Różnorodna oferta kalendarzy biurkowych

W naszym sklepie dostępne są różne modele kalendarzy biurowych, w tym bardzo popularne ze względu na dużą ilość miejsca na własne notatki kalendarze biurowe a4. Nasza oferta obejmuje znacznie więcej propozycji. Dzięki różnorodnym formatom dopasowanie kalendarza biurowego stojącego lub poziomego-leżącego do miejsca i indywidualnych potrzeb jest znacznie prostsze. Oferujemy kalendarze biurowe w formatach:

 • w wersji mini: 8,5 × 12 cm,
 • 11,8 × 19,3 cm,
 • 13,8 × 24 cm,
 • 15,2 × 22,5 cm,
 • 23 × 17 cm, 
 • 29,5 × 13 cm, 
 • 32 × 15 cm
 • 32,3 × 16 cm.

Modele drukowane są w całości na papierze offsetowym o gramaturze 70 albo 80 g/m², co pozwala na precyzyjne nanoszenie notatek zarówno długopisem, piórem, jak i ołówkiem. Kształt standardowego kalendarza biurkowego przypomina piramidę – trójkątny stojak z podstawką wzmocnioną kartonem.

Wewnętrzny układ graficzny, w tym rozplanowanie tygodni i miesięcy wraz z konkretną ilością miejsca na własne notatki, jest uzależniony od konkretnego modelu. Najczęściej kalendarze biurkowe mają od 56 do nawet 112 stron. Kalendarium opisane jest w czterech językach: polskim, niemieckim, angielskim oraz ukraińskim. Część modeli jest dodatkowo uszlachetniona za pomocą okładki oraz podkładki wykonanej ze skóropodobnej okleiny, na której możliwe jest wytłoczenie własnego znaku towarowego, co znacznie zwiększa ilość zastosowań takich kalendarzy biurowych.

Wszechstronne zastosowanie praktycznych kalendarzy biurowych

Kalendarze biurowe, dostępne w bardzo szerokiej ofercie w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Lublinie, można z powodzeniem wykorzystać praktycznie wszędzie. To nieodzowny element wyposażenia każdego biura oraz sekretariatu, dzięki któremu znacznie łatwiej jest zapamiętać wszystkie dodatkowe zadania i obowiązki oraz zaplanować prace podwładnych. To również znakomity sposób na przypomnienie o najważniejszych, zbliżających się wydarzeniach.

Ilość miejsca w tego typu artykułach biurowych – kalendarzach, przeznaczonych do postawienia m.in. w gabinetach – umożliwia swobodne prowadzenie notatek i zapisków. Wygodna forma pozwala płynnie przechodzić pomiędzy kolejnymi tygodniami, a solidna, kartonowa podstawka zapewnia trwałość przez cały zbliżający się 2024 rok. Kalendarze biurowe są też praktycznym wyposażeniem dla każdego ucznia oraz studenta, dzięki któremu wszystkie sprawdziany, kartkówki czy kolokwia oraz prace zaliczeniowe zawsze będą pod pełną kontrolą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium