Gdzie kupić bindownicę?
Gdzie kupić bindownicę?

Bindownice ręczne są jednymi z częściej używanych w biurach narzędzi do oprawiania większych ilości kartek. W najprostszych słowach zbindowanie kartek polega na nawleczeniu ich na specjalny grzebień zaciskowy lub na złączeniu ich razem za pomocą okładek wypełnionych termotopliwym klejem. Bindownice stosowane są w biurach, punktach ksero, szkołach, ale często również w domowych biurach, a dostępne na rynku modele odpowiadają swoimi parametrami przeróżnym potrzebom. W takim razie gdzie kupić bindownicę?

Zazwyczaj bindownice do papieru można nabyć w sklepach z wyposażeniem do biur. Warto jednak wybierać sklepy internetowe lub hurtownie online, które dysponują znacznie szerszą ofertą oraz atrakcyjniejszymi cenami.

czytaj całość »
Na co zwrócić uwagę przy zakupie laminatora?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie laminatora?

Nowoczesne laminatory to urządzenia pozwalające nawet w domowych warunkach zalaminować papier, czyli zabezpieczyć go przed zniszczeniem. Ze względu na swoją funkcjonalność, są niezastąpionym elementem wyposażenia biur, w których przygotowywane są wszelkiego rodzaju przepustki, legitymacje, dokumenty, ale i wydawnicze materiały edukacyjne, wymagające specjalnego zabezpieczenia przed zniszczeniem albo zawilgoceniem. Na co zwrócić uwagę przy zakupie laminatora?

Najważniejszy przy zakupie laminatora A3 jest rodzaj materiałów, na jakich chcesz pracować oraz maksymalny format, jaki urządzenie powinno obsługiwać. Trzeba też wziąć pod uwagę częstotliwość użytkowania i ilość opracowywanych dziennie materiałów, aby odpowiednio dobrać trwałość, jakość i klasę laminatora do papieru. Wybierając to urządzenie na własne potrzeby, musisz rozpatrzeć je także pod kątem umiejscowienia.

czytaj całość »
Ile kosztuje dobra niszczarka do papieru?
Ile kosztuje dobra niszczarka do papieru?

Wyposażenie biura, szczególnie zaś niezbędny do normalnego funkcjonowania sprzęt, musi być dopasowany do indywidualnych potrzeb – wielkości pomieszczenia, ale też do częstotliwości użytkowania poszczególnych urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku niszczarki do papieru z koszem – do domowego, niewielkiego biura dobrze sprawdzi się model w mniejszym rozmiarze, ale funkcjonalny i cichy. Zatem ile kosztuje dobra niszczarka do papieru?

Wszystko zależy od potrzeb Twojego biura i Twojej pracy. Jeśli ze sprzętu korzystasz sporadycznie, postaw na małą niszczarkę do papieru. Jej funkcjonalność i parametry pozwolą na spokojną pracę w domowym zaciszu, a zakup będzie niewielką, ale rozsądną inwestycją. Wszystkie najciekawsze modele w tej kategorii, jak niszczarka do papieru Leitz, znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

czytaj całość »
Jaka niszczarka do papieru będzie najlepsza do domowego biura?
Jaka niszczarka do papieru będzie najlepsza do domowego biura?

Domowe biuro wymaga równie przemyślanego i kompletnego wyposażenia, co firmowe. Jednym z jego ważniejszych elementów jest profesjonalna niszczarka do papieru do domu. Taki sprzęt pozwala w sposób bezpieczny dla danych wrażliwych pozbyć się niepotrzebnych dokumentów. Zatem jaka niszczarka do papieru będzie najlepsza do domowego biura?

W większości przypadków domowe biura mają ograniczoną przestrzeń, dlatego ważny jest kompaktowy rozmiar wybieranych do niego urządzeń. Warto też, by ich praca nie zakłócała spokoju pozostałych mieszkańców. Do domowego użytku sprawdzi się sprzęt przeznaczony do sporadycznego użytkowania, o średnich parametrach, dostępny w atrakcyjnej cenie. Na jaki warto się zdecydować?

 

czytaj całość »
Jak utrzymać porządek w dokumentach?
Jak utrzymać porządek w dokumentach?

Podstawą dobrej organizacji pracy jest odpowiednia segregacja i metoda przechowywania firmowych dokumentów. Nie inaczej jest w przypadku domowych dokumentów, jak umowy, PIT-y czy rachunki. Jak utrzymać porządek w dokumentach, aby w pracy prezentować się jak profesjonalista, a w domu nie utonąć w morzu papierów?

czytaj całość »
Co musi się znaleźć w wyprawce szkolnej?
Co musi się znaleźć w wyprawce szkolnej?

Wyprawka szkolna spędza sen z powiek rodziców za każdym razem, kiedy kończy się okres wakacyjny. Oznacza zwykle długą listę artykułów piśmienniczych oraz podręczników, które trzeba nabyć przed pierwszym dniem swojego dziecka w szkole. Co musi się znaleźć w wyprawce szkolnej?

czytaj całość »
Kompleksowa obsługa i wyposażenie biur
Kompleksowa obsługa i wyposażenie biur

Biura, urzędy czy sekretariaty do codziennego funkcjonowania potrzebują dobrej jakości artykułów biurowych, w tym piśmienniczych oraz sprawnego sprzętu. Jako liderzy sprzedaży w tym sektorze, chcemy zaproponować naszym klientom z Lublina i okolic współpracę B2B.

Przygotowywana oferta dla firm będzie obejmować bieżące uzupełnianie braków w artykułach biurowych i piśmienniczych. Oznacza to regularne oraz dodatkowe, realizowane na zamówienie, dostawy m.in. papieru ksero, długopisów, ołówków, zakreślaczy, segregatorów oraz wszystkich innych, niezbędnych elementów wyposażenia biura. Dodatkowo oferta B2B obejmować będzie profesjonalne i w pełni kompleksowe wyposażenie biur w Lublinie w niezbędną infrastrukturę, a więc m.in. w krzesła oraz biurka. Ostatnim elementem będzie przygotowanie oferty na urządzenia biurowe, w Lublinie proponowane w atrakcyjnych cenach wraz z montażem.

czytaj całość »
Jaki długopis zmazywalny wybrać?
Jaki długopis zmazywalny wybrać?

Cienkopisy ścieralne, ze względu na swój specyficzny charakter, wygodę użytkowania i estetykę, wybierane są nie tylko przez uczniów oraz studentów. Znakomite długopisy ścieralne Pilot cieszą się uznaniem również w świecie biznesu.

czytaj całość »
Gdzie kupić kalendarz zrywany zdzierak?
Gdzie kupić kalendarz zrywany zdzierak?

Kalendarze zrywane to papiernicze gadżety, nieodzownie kojarzące się z domowym zaciszem. Od dekad cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i przyjemność użytkowania, jakiej nie daje żaden inny rodzaj kalendarza. W kalendarzach zrywakach charakterystyczny jest nie tylko układ i sposób korzystania z niego, ale również sama zawartość.

czytaj całość »
Zalety stosowania kalendarzy trójdzielnych w biurach
Zalety stosowania kalendarzy trójdzielnych w biurach

Kalendarze trójdzielne, w sklepach internetowych zamawiane zdecydowanie najczęściej, są jednymi z najbardziej uniwersalnych gadżetów do organizacji pracy i czasu wolnego. Ze względu na swoją funkcjonalność, umieszczane są głównie w biurach. Zbudowane z trzech osobnych bloków, pozwalają na bieżące kontrolowanie dni i wydarzeń w danym miesiącu, ale również w poprzednim oraz następnym. Taka konstrukcja kalendarza znacznie usprawnia pracę biura i uprzyjemnia organizację wszelkich ważnych wydarzeń. Jakie jeszcze są zalety stosowania kalendarzy trójdzielnych w biurach? Dlaczego warto wybrać je właśnie do swojej firmy?

czytaj całość »
Kalendarze plakatowe ze zdjęciami
Kalendarze plakatowe ze zdjęciami

Moda na kalendarze plakatowe nie przemija. To wciąż jedne z najchętniej kupowanych gadżetów papierniczych, wykorzystywanych w firmach i prywatnych domach. Szczególną popularnością cieszą się właśnie kalendarze plakatowe ścienne, dekorowane estetycznymi obrazami, głównie krajobrazami i kompozycjami kwiatowymi. W ten sposób łączą estetykę z funkcjonalnością i dają możliwość wykorzystania ich na wiele sposobów.

Odmierzanie czasu i zapisywanie najważniejszych wydarzeń w życiu domowników czy firmy to obecnie niejedyna funkcja, jaką spełniają nowoczesne kalendarze plakatowe. Jak w takim razie jeszcze można wykorzystać kalendarze plakatowe ze zdjęciami i czemu zawdzięczają swoją niesłabnącą popularność?

czytaj całość »
Rodzaje i zastosowanie kalendarzy biurowych
Rodzaje i zastosowanie kalendarzy biurowych

Kalendarze są niezbędnym elementem wyposażenia biura, pozwalającym precyzyjnie zarządzać czasem pracowników oraz wydarzeniami mającymi miejsce w firmie. Z jednej strony kalendarze biurowe są czysto funkcjonalne, z drugiej mogą stanowić atrakcyjny dodatek do każdego wnętrza.

Aby w pełni mogły spełniać swoje zadanie, warto dopasować ich rodzaj do zadań i miejsca przeznaczenia. Jakie są w takim razie rodzaje i zastosowanie kalendarzy biurowych? W jakich miejscach i sytuacjach oraz komu przydadzą się najbardziej?

czytaj całość »
Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?
Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?

Wśród wszystkich kalendarzy to właśnie kalendarze trójdzielne cieszą się największym zainteresowaniem – nie tylko przedsiębiorców, ale również osób mających nadzieję na stworzenie niepowtarzalnego, uniwersalnego prezentu dla kogoś bliskiego. Sama konstrukcja kalendarza pozwala jednocześnie na eleganckie wyeksponowanie dowolnej grafiki oraz łatwe użytkowanie dzięki obecności specjalnego okienka do zaznaczania konkretnego dnia.

czytaj całość »
Jakie mogą być kalendarze?
Jakie mogą być kalendarze?

Eleganckie kalendarze to funkcjonalny gadżet, który wykorzystywany jest dzisiaj często jako ozdoba, pamiątka czy reklama. Dla wielu zapracowanych osób stanowi absolutną podstawę w organizacji własnego czasu.

czytaj całość »
Jakie trzeba mieć zeszyty do 4 klasy?
Jakie trzeba mieć zeszyty do 4 klasy?

Czwarta klasa szkoły podstawowej to nowy etap w edukacji każdego dziecka. Pojawiają się nieznane przedmioty oraz dodatkowe obowiązki. Aby jak najlepiej poradzić sobie z tymi zmianami, ważne jest odpowiednie przygotowanie, w tym zaopatrzenie ucznia w komplet potrzebnych zeszytów. Sprawdź, jakie zeszyty szkolne są wymagane dla ucznia czwartej klasy.

czytaj całość »
Ile jest potrzebnych zeszytów do 1 klasy?
Ile jest potrzebnych zeszytów do 1 klasy?

Rozpoczęcie nauki w pierwszej klasie podstawówki to ważny moment w życiu każdego dziecka. Oprócz wielu emocji, jakie temu towarzyszą, rodzice muszą też pamiętać o odpowiednim wyposażeniu młodego ucznia. Ale ile zeszytów szkolnych jest potrzebnych dla ucznia 1 klasy?

czytaj całość »
Jaki rozmiar ma papier kancelaryjny?
Jaki rozmiar ma papier kancelaryjny?

Wykorzystywany w większości biur, sekretariatów oraz kancelarii, a także przez studentów, papier kancelaryjny w linie to w ich przypadku podstawowy artykuł biurowy. Drukowane lub sporządzane na nim odręcznie oficjalne pisma, ważne, urzędowe dokumenty lub prace zaliczeniowe prezentują się schludnie i profesjonalnie. Wiele mówią też o osobie, która je składa, jej zaangażowaniu, dobrym guście oraz znajomości biurowej etykiety.

W kwestii wyboru papieru kancelaryjnego, wymiary, jakie posiada, to nie jedyna rzecz, na jaką należy zwrócić uwagę. Co nie zmienia faktu, że jeszcze przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić, jakie papier kancelaryjny ma wymiary i dostosować swój wybór do potrzeb biura i charakteru najczęściej sporządzanych pism.

czytaj całość »
Gdzie kupić papier kancelaryjny w linie?
Gdzie kupić papier kancelaryjny w linie?

Papier kancelaryjny to kartki w formacie A4 lub A3 w linie lub w kratkę, które wykorzystywane są do pisania urzędowych pism, jak również odręcznego sporządzania ważniejszych dokumentów. Z tego powodu powszechnie nazywany jest też papierem podaniowym. Pisma sporządzane w ten sposób są mile widziane nie tylko ze względu na urzędową etykietę. Wiele mówią także o osobie czy podmiocie składającym w ten sposób przygotowane dokumenty. Estetyka zależy również od idealnie przyciętych kartek, dzięki którym linie układają się perfekcyjnie prosto.

Szczególnie kupując zbiorcze opakowania, trzeba zwrócić uwagę na to, czy format zgadza się z zamówieniem, a także, czy na kartkach nie są widoczne zagięcia rogów albo zacięcia lub błędy w druku linii. Zawsze trzeba też wybierać rozmiar zgodny z zapotrzebowaniem oraz charakterem sporządzanych pism i dokumentów. Jest to możliwe, ponieważ w ofercie sklepów stacjonarnych czy internetowych można znaleźć zarówno papier kancelaryjny A4, jak i większy papier kancelaryjny A3.

czytaj całość »
Zeszyt szkolny w kratkę czy w linie?
Zeszyt szkolny w kratkę czy w linie?

Odpowiedzi na pytanie, który z zeszytów wybrać: w kratkę czy w linie, zapewne będzie zależała od tego, kto go używa. W zależności od potrzeb, wymogów, osobistych preferencji lub sposobu wykorzystania zeszytu szkolnego, jedni będą kreatywnie wykorzystywać strony pokryte kratką, inni preferować będą linie. Kolejne osoby wskażą zaś na alternatywy obu typów – dyskretne kropki lub czyste kartki.

W pierwszych klasach szkoły podstawowej, kiedy uczeń przyswaja i doskonali umiejętność pisania, istnieją odgórne wymagania nauczycieli odnośnie do rodzaju zeszytów przedmiotowych. Do nauki języka polskiego i języków obcych uczeń powinien posiadać zeszyt szkolny w linie, a do matematyki – w kratkę. Kiedy jednak pismo odręczne zostanie opanowane, uczeń ma większą dowolność w wyborze wielkości czy wyglądu zeszytu. Sprawdź, do czego można wykorzystać zeszyty szkolne w kratkę i w linie.

czytaj całość »
Jaki format ma zeszyt szkolny?
Jaki format ma zeszyt szkolny?

Odpowiedź na pytanie zadane w tytule nie jest jednoznaczna, bowiem szkoły to miejsca, do których uczęszczają sześciolatkowie, nastolatkowie i ludzie dorośli. Każda z tych grup będzie miała określone potrzeby, a co za tym idzie – będzie użytkować różnego rodzaju zeszyty szkolne.

Przeczytaj ten wpis i dowiedz się, jaki rozmiar ma zeszyt szkolny dla ucznia szkoły podstawowej, ponadpodstawowej i wyższej.

czytaj całość »
Korzystne ceny
Szybka wysyłka
14 dni na zwrot
Profesjonalna obsługa
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium