Rolki offsetowe

Rolka offsetowa to niezbędny materiał nie tylko do kas sklepowych. Przeznaczone są też do bankomatów czy parkometrów, wykorzystywane są do różnego rodzaju urządzeń drukujących i liczących w wielu miejscach. W większości punktów obsługi klienta jest obowiązek rejestracji transakcji i operacji oraz wydruku paragonu lub potwierdzenia dla klienta. W placówkach niedopuszczalny jest brak rolek fiskalnych offsetowych. Dlatego trzeba mieć zawsze ich zapas na miejscu. Jako doświadczony sklep stawiamy wyłącznie na dobrej klasy taśmy offsetowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Filtruj
Producent
Dostępnych
Cena
  • od
    do
Rolka Offset  57X30 Emerson Rolka Offset 57X30 Emerson
Producent: EMERSON
Cena: 1,91 zł
szt
zobacz więcej

Czym charakteryzują się rolki offsetowe?

W odróżnieniu od rolek termicznych, rolki offsetowe wykonane są z tradycyjnego papieru – takiego, który stosuje się do produkcji papieru ksero, gazet czy ulotek. Wydruk na nich powstaje od uderzeń igły przez taśmę barwiącą papier. Rolka offsetowa do kasy fiskalnej wykonana jest najczęściej z białego, bezpyłowego, bezdrzewnego papieru offsetowego. Przy ich zakupie warto decydować się produkty rozpoznawalnych marek. Wyspecjalizowani producenci do ich produkcji używają dobrej jakości, certyfikowanego papieru, który jest czysty i nie wpływa negatywnie na urządzenia drukujące.

Gdzie wykorzystuje się rolki offsetowe?

Rolki offsetowe stosowane są niekiedy w kasach, jednak najczęściej służą do specjalnego rodzaju drukarek offsetowych. Najpopularniejszymi takimi urządzeniami są maszyny liczące, bankomaty, parkometry czy plotery. Wydruk z rolki offsetowej jest na przykład potwierdzeniem wykonanej w bankomacie operacji. W przypadku awarii urządzenia czy mechanicznego zacięcia, mamy na papierze dowód wpłaty lub wypłaty gotówki. Jest on niezbędny przy składaniu reklamacji w banku.

W przypadku parkingów miejskich wydruk z parkometru jest potwierdzeniem opłaty za parking. Na parkingach w galeriach handlowych, wydruk może służyć do otwierania bramki przy wyjeździe z galerii. Podobne urządzenia wykorzystujące rolkę offsetową coraz częściej spotykamy np. w urzędach miejskich, placówkach medycznych i zakładu ubezpieczeń społecznych czy w punktach sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Wydruk tam jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca w kolejce.

Właściwości dobrych rolek offsetowych

Dobra rolka offsetowa wykonana jest ze specjalnego papieru, który nie brudzi i długo utrzymuje wydruk. Produkty uznanych marek produkowane są z bezdrzewnego, bezpyłowego papieru, spełniającego szereg norm i certyfikatów. Takie taśmy są bezpieczne dla użytkownika i środowiska. Ich używanie gwarantuje dobrą jakość wydruku i długie, bezawaryjne działanie maszyn i urządzeń drukujących. Dobrej jakości rolki cechują się też idealną bielą, dzięki czemu wydruk jest estetyczny.

Rolki do kas fiskalnych w sklepie internetowym Owobiurowo

Oferta naszych rolek fiskalnych offsetowych zawiera solidne produkty m.in. marki EMERSON. Rolki tej firmy oznaczone są symbolem „Zdrowy Paragon”, co oznacza, że nie mają szkodliwych dla zdrowia substancji. Rolka offsetowa 57x30 dostępna jest w opakowaniach zbiorczych, szczelnie zafoliowanych przez producenta. Podobnie rolka offset 69x60 jest pakowana zbiorczo, jej zakup zapewni zapas na dłuższy czas. Wykonane są z wysokiej jakości, białego papieru offsetowego.

Nasze rolki przeznaczone są do różnego rodzaju urządzeń drukujących, najczęściej do kas, bankomatów i parkometrów. Zaopatrujemy biura, szkoły i firmy w różnego rodzaju artykuły, akcesoria i sprzęt biurowy. Zapewniamy szybkie i sprawne realizacje zamówień. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium