Zeszyty

Są osoby, którym kawa będzie lepiej smakowała w eleganckiej filiżance czy ulubionym kubku. Podobnie jest z innymi przedmiotami codziennego użytku. W zeszycie szkolnym w kolorowej, błyszczącej okładce z wizerunkiem bohaterów ulubionych kreskówek, kolorami tęczy czy innymi motywami, przyjemniej będzie zapisywać notatki czy stawiać szlaczki.

W tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny zadowolą zarówno uczniów, jak i ich rodziców, poszukujących zeszytów szkolnych w Lublinie. Usatysfakcjonowani będą zarówno młodzi ekolodzy i przyszli badacze przyrody, jak i dusze artystyczne. Zapraszamy na zakupy – do wyboru, do koloru!

Sklep internetowy z zeszytami szkolnymi

Dostępne w naszej ofercie zeszyty szkolne mają okładki w niemal wszystkich możliwych wzorach i kolorach. Po co? Aby zachęcić uczniów do sumiennego wypełniania kartek zeszytu wiedzą, uczynić naukę przyjemniejszą i oszczędzić stresu w związku z rozpoczęciem nauki w nowej klasie czy kolejnym roku szkolnym.

Jednak, mimo że okładka jako pierwsza przyciąga wzrok naszych klientów, warto sprawdzić, jakie ogólnie rodzaje zeszytów szkolnych oferowane są w naszym sklepie. Można je podzielić według różnych kryteriów: format, liczba kartek, rodzaj okładki, w kratkę, w linie. Sprawdź i wybierz takie zeszyty szkolne, jakie pasują Tobie lub Twoim podopiecznym.

Zeszyty szkolne w twardej okładce

Praktyczne zeszyty w twardej oprawie przydadzą się uczniom wyższych klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Mają one większą liczbę kartek, można w nich zatem gromadzić wiedzę dotyczącą konkretnego przedmiotu przez semestr lub nawet cały rok szkolny.

Jeden zeszyt na cały rok to wygoda, zwłaszcza w trakcie powtórek materiału czy przygotowywania do prac klasowych, czy egzaminów. Jednak dłuższa eksploatacja to możliwość zniszczenia zeszytu. Twarda okładka pozwala na szczęście na zachowanie zeszytu w przyzwoitym stanie. Jeśli szukasz zeszytów szkolnych w Lublinie, posiadających wytrzymałe i kolorowe, twarde okładki, zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Zeszyty szkolne w różnych formatach

Czy wybór formatu zeszytu szkolnego należy do ucznia, czy do nauczyciela? W pierwszych klasach szkoły podstawowej to nauczyciel określa rodzaj i format zeszytu. Jednak chyba każdy, kto pamięta czasy szkolne, zgodzi się, że uczniom klas 1-3 w zupełności wystarczą zeszyty szkolne A5, 16- lub 32- kartkowe. Są niewielkiego rozmiaru, niewiele ważą, zatem bez problemu zmieszczą się do tornistra.

Starsi uczniowie i studenci chętnie wybierają zeszyty szkolne A4. Doskonale sprawdzą się one w czasie wykładów, kiedy istnieje konieczność sporządzania notatek. Duża powierzchnia kartki ułatwi również rozwiązywanie skomplikowanych zadań matematycznych – analiza poszczególnych etapów nie będzie wymagała przekładania kartek.

Zeszyty szkolne tematyczne – wygoda i funkcjonalność

Okładki zeszytów szkolnych tematycznych zostały zapełnione motywami związanymi z przedmiotem, do którego przeznaczony jest zeszyt. Umieszczona na okładce nazwa przedmiotu także wskazuje na jego zawartość. Dzięki temu uczeń będzie w stanie szybko zapakować do tornistra zeszyty przedmiotowe na kolejny dzień w szkole. Równie sprawnie pójdzie zlokalizowanie w czeluściach tornistra zeszytu odpowiedniego na najbliższą lekcję.

Niektóre produkty mogą posiadać na wewnętrznej stronie okładki wskazówki przydatne do nauki danego przedmiotu, na przykład wzory matematyczne, chemiczne lub fizyczne, odmiany czasowników w przypadku zeszytów do nauki języka i wiele innych.

Tanie zeszyty szkolne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zeszyt jest jednym z wielu elementów wyprawki szkolnej, która jest sporym wydatkiem. Dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty w atrakcyjnej cenie. Tanie zeszyty szkolne mogą zainteresować zwłaszcza rodziny, które muszą zakupić więcej niż jedną szkolną wyprawkę.

Ich atrakcyjna cena nie oznacza jednak niskiej jakości, uniemożliwiającej ich użytkowanie. Sprawdź ofertę naszego sklepu, a przekonasz się, że możesz kupić zeszyty szkolne w Lublinie cieszące uczniów, nie nadwyrężając budżetu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium