Papiery kancelaryjne

W tym dziale sklepu internetowego Owobiurowo.pl przygotowaliśmy papiery kancelaryjne producenta INTERDRUK. Na uwagę zasługuje ich korzystna cena i wysoka jakość – istotne atuty, które wzięliśmy pod uwagę, kompletując naszą ofertę. Znajdą one zastosowanie w każdym biurze i miejscu pracy, ale również w szkole czy domu. Sprawdź, jakie papiery kancelaryjne oferujemy, jaka jest ich cena i dlaczego warto kupić je właśnie w naszym sklepie!

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

Jakie papiery kancelaryjne dostępne są w naszym sklepie?

Oferujemy wysokiej jakości artykuły papiernicze pochodzące od sprawdzonych producentów. Z tego względu również w kategorii papiery kancelaryjne znajdują się produkty wysokiej jakości, przeznaczone do profesjonalnego użytku w gabinetach i biurach. Oferujemy papiery kancelaryjne A3 i A4, po które chętnie sięgają również uczniowie i studenci. W przypadku urzędów służą one jako papier podaniowy. Z kolei w szkołach wykorzystuje się je do pisania wypracowań lub prac magisterskich. 

W sklepie Owobiurowo.pl możesz zamówić papier kancelaryjny w linię w opakowaniu zawierającym 100 arkuszy. Nasza oferta to także bardzo przydatny papier kancelaryjny w kratkę. Wszystkie są nieodzownym elementem wyposażenia każdego biura, kancelarii czy innej instytucji państwowej. Służą do pisania ważnych, oficjalnych dokumentów, ale także robienia notatek, czy pisania sprawdzianów.

Papier kancelaryjny – jakie ma parametry?

Papiery kancelaryjne mają zupełnie inne parametry niż zwykła kartka papieru z zeszytu. Różni się od niej gramaturą. W przypadku kancelaryjnych kartek nie przekracza ona wartości 60 g/m2. Doskonale wiesz, że istnieją formaty, takie jak A4 i A3, ale nie wiesz, jakie są ich wymiary? A4 to kartka papieru 210 mm x 297 mm, z kolei papiery kancelaryjne A3 mają wymiar 297 mm x 420 mm. 

Jeśli chcesz wyposażyć biuro w papier do sporządzania podań i ważnych pism, z pewnością nie może zabraknąć Ci papieru kancelaryjnego w linię, który posłuży Ci również do przygotowania korespondencji. 

Papiery kancelaryjne opłaca się kupić w naszym sklepie w Lublinie. Za opakowanie, w którym znajduje się 100 sztuk kartek w linię lub kratkę w formacie A3, zapłacisz niespełna 18 złotych. Z kolei ryza arkuszy (500 sztuk) w kratkę A4 to koszt niewiele powyżej 30 złotych. Około 60 złotych będzie trzeba zapłacić za 500 sztuk papieru kancelaryjnego A3 w kratkę. Zachęcamy do składania zamówień! W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium